14.5.18 | Cesta k vědomému rodičovství - seminář pro rodiče

Narodilo se vám miminko nebo na jeho příchod čekáte a chtěli byste být co nejlépe připraveni. Rádi byste vychovávali své děti bez stresu v respektujícím prostředí. Hledáte odpovědi na otázky ohledně výchovy dětí nebo jen se chcete ujistit, že jste dobře připraveni. Právě pro vás jsme naplánovali další setkání semináře Cesta k vědomému rodičovství. Jedná se o 2 na sebe navazující přednášky, ve kterých se dozvíte to nejdůležitější k přirozené výchově dětí od narození do 3 let. Témata budou připravené prostředí, smysluplná hračka, řád, pohyb a smyslové vnímání, jazyk a hudba a vzdor dítěte. Semináře se mohou účastnit jak maminky tak tatínci i se svými miminky.

Každé setkání probíhá prožitkovou formou a je dán velký prostor i na otázky a diskuzi. Na semináři vás bude provázet lektorka Hana Mokrá.

Přednášky proběhnou vždy v pondělí od 13 do 15 hod, a to 14. a 21. května 2018. Přihlásit se můžete přímo z webových stránek v sekci Co nabízíme. Případně je možno se hlásit osobně v kanceláři centra, telefonicky:732859257 nebo elektronicky (info@montessori-brno.cz) u Lenky Komárkové.

Seminář Cesta k vědomému rodičovství probíhá v rámci Týdne pro rodinu pod patronací Jihomoravského kraje. Držitelé rodinných pasů obdrží 20% slevu.

 

zpět na archiv